• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit: Vranësira dhe reshje shiu në të gjithë vendin

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë duke filluar nga mesnata do të përfshihet nga një sistem i fuqishëm vranësirash, i cili do të gjenerojë shira mesatar dhe herë pas here intensiv në zonat perëndimore dhe jugore.


Parashikohet që moti i paqëndrueshëm të mbetet deri orët e vona të pasdites kur parashikohet të ketë intervale me kthjellime. Temperaturat e ajrit ulen gjatë orëve të para të ditës POR edhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 19 °C.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu