• |
ide | kryesore

Will Smith: Skenat intime, pjesët më të vështira gjatë xhirimit të një filmi

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur Will Smith ka folur së fundmi për anët e këqinja të aktrimit.


I ftuar në emisionin  “Graham Norton Show”,Will rrëfeu se për të skenat intimet janë pjesa më e keqe në një film. “Skenat e seksit janë pjesa më e keqe e aktrimit. Kur e shikon në një film ka muzikë dhe verë, por në xhirime ka një person që mban mikrofonin, përtypet dhe shikon nga ju”, u shpreh aktori. Gjithashtu ai zbuloi se luajti një nga filmat e gruas së tij Jada Pinkett Smith para gjyshes së tij besimtare dhe u sigurua se skena e saj e intime po luhej kur aktorja u njoh me familjen e tij. “Ajo do të takonte familjen time për herë të parë. Unë jam rritur në një familje shumë fetare dhe gjyshja ime Gigi është deri në fund të jetës së saj me Jezusin. Për shkak se ajo nuk e dinte se kush ishte Jada, vendosa një film të sajin dhe mendova që në momentin që të vinte Jada, gjyshja ime do të shihte skenën. Ajo hyri brenda, gjyshja ime ishte në mes të skenës dhe ngriti sytë dhe i tha Jadës: “Kur unë u rrita, njerëzit nuk duhej të hiqnin rrobat e tyre për të bërë një film”. Jada më mori mënjanë dhe më tha: “Pse e bëre këtë?” Unë thashë: “Të premtoj se është qesharake, ndoshta jo tani, por një ditë kjo do të na japë vite gëzimi”. Ne kemi qenë së bashku për 27 vjet dhe ajo nuk ka qeshur një herë me këtë”, tregoi Smith.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.