• |
ide | kryesore

Xhaketa e kampionatit të ‘NBA 2000’ e Kobe Bryant së shpejti në ankand

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se do të dalë në ankand një xhaketë lëkure e bërë për Kobe Bryant në përkujtim të kampionatit të tij në Los Angeles “Lakers” në vitin 2000.


Xhaketa është pjesë e koleksionit “Julien’s Auction’s Icons & Idols: Sports”, për të cilin ankandi do të mbahet më 6 dhjetor në selinë qendrore të kompanisë në Beverly Hills.Xhaketa  është firmosur nga stilisti Jeff Hamilton dhe ka material që lexojnë, ‘Los Angeles Lakers’ dhe ‘Champions 2000’, në pjesën e përparme. Gjithashtu ka logon e ekipit, banderolat që përfaqësojnë sezonet e mëparshme të kampionatit të ekipit dhe logon e finaleve të NBA-së 2000.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.