• |
ide | kryesore

17-vjeçarja rrëzohet nga biçikleta dhe humb jetën

-Instant, Lajme, Të fundit

Një vajzë 17-vjeçare ka humbur jetën, pasi është rrëzuar nga biçikleta. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Maknor, Pezë, këtë të shtunë, rreth orës 14:25, njoftoi Policia e Tiranës.


Policia thotë se e mitura, sipas familjarëve të saj, është rrëzuar aksidentalisht dhe ka marrë dëmtime. Ajo është dërguar në spital, ku edhe ka ndërruar jetë më pas.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *