• |
ide | kryesore

Aksident në Durrës, përplaset 45-vjeçari që udhëtonte me biçikletë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident me një të plagosur ka ndodhur paraditen e kësaj të shtune në Durrës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:00, në lagjen Nr.4 Durrës, kur një mjet me drejtuese shtetasen V. D., 44 vjeçe, ka goditur 45-vjeçarin M. L., që ishte duke qarkulluar me biçikletë. I lënduari ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu