• |
ide | kryesore

Aksident në Elbasan, shoferi i dehur përfundon në trotuar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Elbasanit. Drejtuesi i mjetit, i cili ishte në gjendje të dehur ka humbur kontrollin e makinës dhe ka përfunduar në trotuar. Fatmirësisht nuk ka pasur njerëz në rrugë. Policia ndodhet në vendngjarje, ku ka vënë në pranga drejtuesin e mjetit.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu