• |
ide | kryesore

Grida Duma guxon me look-un e ri tek Zonë e Lirë

-Instant, Syri i Lapsit

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka patur gjithmonë vëmendje për look-un e saj dhe është cilësuar shpeshherë si një nga politikanet më simpatike shqiptare.


Grida kujdeset shumë për pamjen e saj dhe gjithashtu bën ndryshime herë pas here, por ky i fundit ishte shumë i guximshëm.


Grida Duma ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme te Arian Çani dhe flokët e politikanes u komentuan shumë.

Grida u shfaq me një stil flokësh punk, të kapur bisht, me baluke, me makeup të errët dhe kostum të zi me viza./abcnews.al

12 Comments

  1. 45 vjece femer e ka kap dallga e adoleshences se vone. Je bere si travestite, si ai deputeti Jenisheri o Gride. Kam pas njefare rrespekkti per ty por dole peme pa kokrra dhe fodulle.

  2. Kur i jepet dikujt shume me teper se e meriton,vjen kjo dite kur nje Baxhelle,te ben moral !
    Eshte ne politike fale eksperiencave te saj seksuale dhe jo vetem !Ka leshuar nje taborr me ushtar te UET ne mbrojtje te Shvejkut Basha,duke filluar nga Eni Vasili qe e ka futur ne UET si pedagoge,me 2000 e muaj e duke vazhduar me Roland Bejkon,ZHejin & Co !Pushteti i saj vjen nga leket e te ndjerit Santo,i cili per gjene e Grides,thone se shkoi ne boten tjeter !!!
    Kjo eshte nje tullumbace qe do te harrohet shpejt,madje dhe Çani qe e ka si gruan e vet do ta braktise se produkt i tij eshte !!!

  3. Kjo eshte nje prosti sa me Santon qe po e provonte me 5000 euro sa me ate kurven Salinjani e me kete pederastin Basha.

  4. kjo, ramuti, etjer rraca e ktyre i hyn politikes per tu ber VIPa, politika esht sebepi me pas ndjeksa /followers

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu