• |
ide | kryesore

Beyonce uron Rita Ora-n për ditëlindjen

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Beyonce ka uruar së fundmi Rita Ora-n për ditëlindjen e saj.


Përmes website të saj personal beyonce.com, Beyonce ka postuar një fotografi të Ora-s.“Urime ditëlindja Rita Ora”, thuhej në urim bashkangjitur me foton.Postimi fillimisht u shpërnda në InstaStory nga motra e këngëtares, Elena dhe më pas të njëjtën e ripostoi edhe Rita.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.