• |
ide | kryesore

Ceremonia për Pavarësinë në Vlorë, Rama shmang Lelin

-Instant, Lajme, Të fundit

Ndonëse të detyruar të ndodhen së bashku në ceremoninë e Ditës së Flamurit në Vlorë, duket se “paqja” mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut Dritan Leli ka qenë e pamundur të ndodhë.


Rama ka anashkaluar Lelin përpara ceremonisë së ngritjes së Flamurit. Në momentin e mbërritjes kryeministri nuk përshëndet kryebashkiakun e Vlorës.


6 Comments

  1. Ky duhet rrikthyer edhe njeher ne kopesht. I mungon edukata minimale. Po sesht turpi tij eshte turpi yne qe sjemi te zotet ti tregojm vendin 🙁

  2. O bythqire vlonjat ata qe ngriten flamurin ishin shqiptar Nuk ishin combine dhe geek si I biri I kristaq Spiro pordhes

  3. Po ti ndodhte Saliut e njejta situate trupi i Lelit nuk do dihej se ku ndodhej, ose ne rastin me te mire do vdiste nga nje semundje e pa sherueshme mbas kurimit ne kliniken ne Itali ku kane perfunduar shoket e tij.

    1. Ose si shoket e dikujt tjeter qe u hallakaten me antitank apo me tritol neper ashensore..fluturon ferrari fluturon..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.