• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez: Dua të martohem sërish

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Jennifer Lopez  ka folur së fundmi për filmin e saj të ardhshëm ‘Marry Me’.


E ftuar në ‘Today’ së bashku me këngëtarin e njohur Maluma, Jennifer zbuloi se nuk është kundër mundësisë së një martese tjetër. “100%. Unë jam romantike. Unë kam qenë gjithmonë. Unë jam martuar disa herë. Unë ende besoj në lumturinë përgjithmonë, me siguri”u shpreh ajo. Lopez ka qenë e martuar me aktorin Ojani Noa në 1997,  me Cris Judd në 2001 dhe me Marc Anthony në 2004, me të cilin pati dy fëmijë, binjakët Maximillian dhe Emme. Aktualisht këngëtarja është e lidhur me aktorin Ben Affleck.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu