• |
ide | kryesore

Lindsay Lohan, zyrtarisht e fejuar (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Lindsay Lohan është zyrtarisht e fejuar.


Ishte vetë aktorja ajo që konfirmoi lajmin e zyrtarizimit të lidhjes me partnerin e saj Bader S Shammas, përmes një postimi në Instagram. “Dashuria ime. Jeta ime, familja ime, e ardhmja ime.”- shkruan Lohan në postimin dedikuar të fejuarit.


Që prej fillimit të këtij viti, burime pranë aktores bënë me dije se Lindsay është më e dashuruar se kurrë me partnerin e saj Bader.

Ai dhe ylli i filmave janë bashkë prej dy vitesh, por zgjodhën ta jetojnë romancën larg kamerave dhe rrjeteve sociale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu