• |
ide | kryesore

Moti i keq lë pa drita zonën Radhimë-Orikum, ankohen bizneset

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Moti i paqëndrueshëm në Vlorë, banorët dhe bizneset e Orikumit dhe Radhimës ankohen pasi ka mungesë të energjisë elektrike dhe luhatje tensioni. Prej më shumë se 4 orësh zona e Radhimë-Orikum është pa energji elektrike.


Dhjetëra biznese në fushën e restoranteve ankohen se po u dëmtohet puna. Në një kohë që janë të rezervuar nga turistët nga trojet shqiptare, zona turistike nuk ka energji elektrike.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.