• |
ide | kryesore

Moti i keq lë pa drita zonën Radhimë-Orikum, ankohen bizneset

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Moti i paqëndrueshëm në Vlorë, banorët dhe bizneset e Orikumit dhe Radhimës ankohen pasi ka mungesë të energjisë elektrike dhe luhatje tensioni. Prej më shumë se 4 orësh zona e Radhimë-Orikum është pa energji elektrike.

Dhjetëra biznese në fushën e restoranteve ankohen se po u dëmtohet puna. Në një kohë që janë të rezervuar nga turistët nga trojet shqiptare, zona turistike nuk ka energji elektrike.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu