• |
ide | kryesore

VIDEO/ Humb jetën në aksident 20-vjeçari shqiptar, plagosen 4 të tjerë në Itali

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shqiptar 20-vjeçar humbi jetën në një aksident tragjik në Riccione të Italisë.


4 moshatarë të tjerë, 2 vajza dhe 2 djem u plagosën rëndë pasi makina e tyre u përplas me një pemë rreth orës 7 të mëngjesit të së dielës.


Në gjendje të rëndë është një 20-vjeçare shqiptare me iniciale B.N. të plagosurit e tjerë janë një italian 20 vjeç, një maroken 21 vjeç dhe një kroat 22 vjeç. ©LAPSI.al

Perde il controllo e si schianta contro un albero, morto un 20enne e 3  ragazzi in gravi condizioni Po kthehej nga festa me miqtë e tij: Vdes në Itali 20-vjeçari shqiptar,  plagosen 4 Riccione: auto contro albero. Morto un ventenne, una ragazza in terapia  intensiva Perde il controllo e si schianta contro un albero, morto un 20enne e 3  ragazzi in gravi condizioni Incidente oggi Riccione: morto ragazzo di 20 anni, altri 4 feriti - Cronaca  - ilrestodelcarlino.it Riccione. Auto fuori strada: muore 19enne, grave ragazza. Altri 3 feriti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu