• |
ide | kryesore

FOTO/ I ndriçuar vetëm nga dritat e celularëve: Napoli zbulon statujën e Maradonës

-Instant, Sport

Në stadiumin me emrin e tij, i ndriçuar vetëm nga dritat e celularëve të tifozëve, u zbulua vepra homazh për yllin argjentinas e menaxherit historik Stefano Ceci: të pranishëm ishin edhe presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ish-pronari i Napolit Corrado Ferlaino, presidenti aktual Aurelio De Laurentiis dhe disa legjenda që lidhen me qytetin si Fabio Cannavaro dhe Salvatore Bagni.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.