• |
ide | kryesore

Kim Kardashian nuk e mendon një rikthim me Kanye West

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian thuhet se “nuk ka dhënë asnjë indikacion” se donte t’i zgjidhte gjërat me ish-bashkëshortin, Kanye West, pavarësisht nga besimi i tij se ata do të riktheheshin bashkë.


Kohët e fundit reperi insistoi që ish-çifti që kanë katër fëmijë së bashku do të rregullojnë marrëdhënien e tyre, por mesa duket kjo nuk wshtw aspak nw planet e Kim kardashian e cila po shijonnjw romancw tw re me aktorin e humort Pete Davidson. Ai gjithashtu pranoi se kishte bërë gabime gjatë martesës së tyre shtatëvjeçare.


Një burim tani pohon se Kim është këmbëngulëse për divorcin që ajo kërkoi në shkurt.

“Mos bëni gabim në lidhje me këtë, Kim nuk do të kthehet së bashku me Kanye”, tha burimi i brendshëm për HollywoodLife.

“Kim nuk i ka dhënë Kanye asnjë shenjë se ajo dëshiron ta zgjidhë atë.”

Që nga kërkesa për divorc, Kim dhe Kanye kanë qenë të lidhur me njerëz të tjerë.

Kim ka qenë në krye të mediave pasi ka pasur takime të pafundme me komedianin e Saturday Night Live, Pete Davidson. Ata u takuan fillimisht kur ajo prezantoi shfaqjen e humorit dhe ajo puthi Pete gjatë një skene.

Ndërkohë, gjatë festës së Falënderimeve, Kanye pohoi se Zoti do ta bashkojë atë dhe Kim. Reperi diskutoi një pajtim të mundshëm me yllin e Keeping Up With the Kardashians teksa vizitoi një shtëpi për të pastrehët në Los Anxhelos javën e kaluar.

“Tani është koha për të rivbashkuar familjet këtë Ditë Falënderimi. Gjithçka ka të bëjë me ribashkimin e familjes. Këtë mëngjes u ndjeva kaq i bekuar që u zgjova, të stërvitesha dhe të isha në gjendje të shkoja me makinë në shtëpinë time dhe të shihja gruan dhe fëmijët e mi”, tha Kanye.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.