• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kush është i plagosuri në Shkodër, ish-kryetar i Komunës Velipojë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Personi i plagosur në Shkoër, pranë universitetit është Pashk Ujka, ish kryetar i komunës së Velipojës. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë dhe i plagosuri ka marrë plagë në shtyllën kurrizore.1 Comment

  1. kryetar bashkie nderkohe dhe ndertues pallatesh qija robt vetem ne shqiperi ndodh ky konflikt interesi po te pakten i qeron hesapet tjeterkush ne vend te shtetit Ka shkelur ne kallo kot ste bejne atentat disa here

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu