• |
ide | kryesore

1 Comment

  1. kryetar bashkie nderkohe dhe ndertues pallatesh qija robt vetem ne shqiperi ndodh ky konflikt interesi po te pakten i qeron hesapet tjeterkush ne vend te shtetit Ka shkelur ne kallo kot ste bejne atentat disa here

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *