• |
ide | kryesore

Bradley dhe Irina, mundësi për rikthim

-Instant, Paparazzi, Slider

Bradley Cooper dhe Irina Shayk u shfaqën së bashku me vajzën e tyre 4-vjeçare Lea, pasi ndezën spekulimet se romanca e tyre është rikthyer. Ish-çifti, i cili filloi lidhjen në pranverën e vitit 2015, dukeshin mjaft të lumtur teksa u fotografuan në qytetin e New York-ut këtë të shtunë. Ishte një shëtitje familjare, ndërsa aktori i njohur amerikan Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk, e çuan të voglën e tyre në qendrën “Lincoln” përpara se të shkonin në restorantin “Felice” për darkë, së bashku me shoqen e tyre Anne Hathaway dhe bashkëshortin e saj Adam Shulman.


“DailyMail” ka kontaktuar me përfaqësuesit e yjeve, të cilët deri më tani nuk kanë qenë të disponueshëm për të komentuar mbi thashethemet se ata mund të kthehen së bashku. Megjithatë, një burim thotë për “DailyMail” se:


Ata janë një familje që kanë një lidhje shumë të ngushtë, po nuk janë rikthyer zyrtarisht bashkë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.