• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Mbulohet nga dëbora rruga e Kombit

-Instant, Lajme, Të fundit

Reshje shiu dhe dëbore kanë përshkuar të gjithë vendin. Si rrjedhojë e motit të keq rruga e Kombit është mbuluar nga bora dhe qarkullimi i automjeteve është vështirësuar.


IMG_6009


ARRSH-ja ndërkohë ka njoftuar se nuk ka probleme për bllokimin e qarkullimit të mjeteve. Akset rrugore nacionale janë të hapura dhe qarkullimi kryhet pa probleme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu