• |
ide | kryesore

Pizhamat e reja të Savage X të preferuarat e partnerit tuaj

-Instant, Paparazzi, Slider

Me siguri ju jeni pajisur me pizhama të ngrohta, ndërsa temperaturat po shkojnë në minus.


Por Rihanna sapo ka lancuar pizhamat, të quajtura ‘vulgare’ në rrjet, me një prerje të hapur tek të pasmet.


Ajo i publikoi modelet e reja, Savage X Fenty në Instagram Stories gjatë fundjavës, duke pozuar fillimisht me këmishën Tied Up Tartan Sleep Short (44,95 dollarë), këmishën PJ Raw Hem (64,95 dollarë) dhe Bralette (32,95 dollarë). Dhe të fundit, por jo më pak të rëndësishmet, pantallonat PJ Tartan të hapura në të pasme (49,95 dollarë).

E krijuar për të “treguar atë që dëshironi, stil Savage”, ishte përshkrimi i produktit.

Disa përdorues të Twitter u hutuan nga modeli, duke reaguar, “e dua rihannën, por me të vërtetë kush mund t’i veshë këto pizhama”, ndërsa një tjetër shtoi, “mendoj se jam zyrtarisht i vjetër sepse këto pantallona PJ nga linja e @rihanna më bëjnë të tund kokën dhe duke thënë: “Ah çfarë brezi…”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu