• |
ide | kryesore

Reshje bore dhe në Malësitë e Krujës, qarkullimi pa probleme

-Instant, Lajme, Të fundit

Malësia e Krujës është mbuluar nga dëbora. Temperaturat e ulëta kanë sjellë reshje bore në një pjesë të mirë të vendit. Reshjet e rëna gjatë natës kanë bërë që niveli i dëborës në disa zona të shkoje mbi 5 cm.


Gjithashtu reshje dëbore ka pasur dhe në malin e Krujës, por trashësia e tyre është e papërfillshme. Aktualisht nuk raportohet për rrugë të bllokuara.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu