• |
ide | kryesore

Video/ Pellegrini tërhiqet, spektaklin e jep presidenti i Komitetit Olimpik: hedhja e Malagòs në pishinë bëhet virale

-Instant, Sport, Video

Federica Pellegrini i tha lamtumirë notit me fitoren në 200 stil i lirë e, në nderim të kampiones absolute italiane, prezent ishte edhe presidenti i Komitetit Olimpik Italian (Coni) Giovanni Malagò, protagonist i një episodi të bukur të paplanifikuar, të organizuar nga vetë Pellegrini. Notarja e bindi numrin 1 të sportit italian që të zhytej me të në pishinë. Por ndërkohë që notarja më i fortë italiane e të gjitha kohërave ishte ende me kostum, Malagò u hodh në pishinë me këmishë, pantallona dhe çorape. “Ma kishte premtuar”, rrëfeu më pas kampionia venete.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu