• |
ide | kryesore

Zbulohet data e publikimit te ‘The Ferragnez’

Arkiva

Blogerja e njohur Chiara Ferragni ka njoftuar ditën e djeshme të gjithë fansat e saj se data për publikimin e serialit të saj televiziv “The Ferragnez” do të jetë më 9 Dhjetor.


“The Ferragnez” është seriali i përbërë nga 8 episode dhe do të transmetohet në Amazon Video si dhe ekskluzivisht në ‘Prime Video’ në 240 vende të botës. Në profilin e Instagramit, Chiara ka treguar disa fragmente të shkëputura nga filmi që tregojnë përditshmërinë e çiftit si dhe fillime te lidhjes së tyre. Personazhet kryesore padyshim që janë vetë anëtarët e familjes përfshirë këtu edhe dy fëmijët e çiftit të njohur, Leone dhe Vittoria


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu