• |
ide | kryesore

Fansat pretendojnë se Rihanna është shtatzanë

-Instant, Paparazzi, Slider

Ndërsa asnjë thashethem nuk është konfirmuar, shumë përdorues kanë hyrë në në rrjete sociale për të parë nëse Rihanna është apo jo shtatzënë.


Një përdorues i verifikuar, The Academy, shkroi: “Rihanna është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me A$AP Rocky”.


Tweet-i ka marrë mijëra ri-shpërndarje dhe reagime, por nuk ka asgjë për të mbështetur pretendimet.

Shumë njerëz kanë postuar foto nga ceremonia e inaugurimit në Barbados, duke pretenduar se Rihanna ka një barkë të rrumbullakosur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.