• |
ide | kryesore

FOTO/ “Foltorja”, Sali Berishës i bashkohet edhe deputeti Isuf Çela në Tropojë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një kafe spontane në qytetin e Bajram Currit ku lideri historik i PD-së, Sali Berisha u prit nga qindra demokratë entuziastë.


Mes tyre ishte edhe deputeti i PD-së Isuf Cela dhe ish-kryetari i bashkisë, Besnik Dushaj. Rikthimin në vendlindje dhe Foltoren sot në mbremje, Sali Berisha u shpreh se “udhëtimi për këtu është gjysëm qiellor, gjysëm tokësor”.


2 Comments

  1. hahahah udhetimi ketu ishte gjysem qiellor gjysem toksor !!!!!! Me rrot kari se bo nona malokun e vucidolit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu