• |
ide | kryesore

Përplasi me makinë një 78-vjeçar, arrestohet i riu në Fier

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia në Fier ka vënë në pranga një 21-vjeçar i cili ka aksidentuar një të moshuar që po lëvizte me biçikletë. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Barbullinjë ndërsa 78-vjeçari ndodhet në spital nën kujdes e mjekëve.


Po ashtu, në pranga është vënë edhe një 49-vjeçar banues në Tepelenë. 49-vjeçari duke drejtuar automjetin tip “Citroen” në gjendje të dehur ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka marrë dëmtime të lehta.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.