• |
ide | kryesore

Vogue sugjeron Dua Lipa-n si inspirim për paraqitjet e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Revista prestigjoze e modës “Vogue”, ka shkruar një artikull për këngëtaren me prejardhje kosovare dhe famë botërore, Dua Lipa.


Ajo është listuar si e famshmja e përkryer, nga e cila mund të inspirohemi për veshje, gjatë periudhave të festave të fundvitit dhe ngjarjeve të tjera speciale. Revista madje e quan Lipën, mbretëreshë të modës, e cila do si të krijojë pamje unike dhe mahnitëse.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *