• |
ide | kryesore

Ben Affleck kritikohet ashpër nga ndjekësit pas komentit të tij mbi prindërimin

-Instant, Arkiva

Aktori i njohur Ben Affleck është kritikuar së fundmi për deklaratën e tij në lidhje me prindërimin.


Në një intervistë, aktori u shpreh se është e rëndësishme të kesh dy prindër për të rritur me sukses një fëmijë.”Është e rëndësishme të kesh dy prindër për rritjen dhe edukimin e një fëmije. Gjëja më e rëndësishme për mua është të jem një baba i mirë. Mënyrat se si babai im e bëri me mua është me të vërtetë kuptimplotë, siç është edhe pjesa kur ai mungonte. Të duhet një baba për përforcim pozitiv. E mësova nga babai im dhe e humba kur ai nuk ishte aty. Në një farë mënyre unë munda t’i shikoja të dyja palët: të rritesha me dhe pa një baba”, u shpreh Affleck. Ben ka tre fëmijë me ish bashkëshorten Jennifer Garner: djalin Samuel dhe dy vajzave Violet dhe Seraphina.1 Comment

  1. Kështu siç është dhënë në shkrimin e shkurtër lajmi, nuk skjaron asgjë nga ato çfarë thotë titulli

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.