• |
ide | kryesore

Këngëtarja e njohur shpallet ikonë e muzikës

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Christina Aguilera ka ndarë së fundmi një lajm të gëzueshëm me fansat e saj.


Përmes rrjetit social, Instagram, ajo ka zbuluar se do të shpallet ikonë e muzikës në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “People’s Choice Awards” ..“Është nder për mua të fitojë çmimin e parë të ikonës së muzikës, këtë vit në PCA. Jam e entuziazmuar të rikthehem në skenën e People’s Choice Awards dhe të festojmë më 7 dhjetor”, ka shkruar Aguilera . Këngëtarja është e njohur për disa nga këngët e saj si: “Fighter” ,“Beautiful”, “Genie In A Bottle” si dhe “Hurt”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu