• |
ide | kryesore

Machine Gun Kelly lancon linjën e tij të re të manikyrit

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi reperi i njohur i muzikës pop-rrok, Machine Gun Kelly ka lançuar linjën e tij  të manikyrit unisex, UN/DN LAQR.


Në një intervistë për “Allure” , reperi zbuloi se frymëzimi i tij për këtë projekt është perëndia greke e dashurisë.Shumë nga burrat në mitologjinë greke ishin luftëtarë ose ushtarë ose perëndi që kishin përdorur forcën e tyre dhe më pas ishte Kupidi, i cili ishte poetik dhe i bukur.Çmimet e manikyrit variojnë nga 18 dollarë në nuanca individuale deri në 86 dollarë për komplete me gjashtë nuanca me një furçë arti.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu