• |
ide | kryesore

Shawn Mendes lancon këngën dedikuar ndarjes së tij me Camilla Cabello

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari i njohur Shawn Mendes ka publikuar së fundmi këngën It’ll Be Okay”, e cila flet për ndarjen e tij nga Camilla Cabello.


“Filloj të imagjinoj një botë ku ne nuk ndeshemi, më sëmurë kjo gjë, por do të shërohemi dhe dielli do rilindë.
Nqs më thua se do ikësh do të ta bëj të lehtë, do të bëhet mirë. Nqs nuk ndalojmë dot ‘gjakderdhjen’, nuk kemi pse ta rregullojmë, nuk kemi pse qëndrojmë, unë do të të dua sido që të jetë”,- një pjesë e tekstit të këngës. Para pak kohësh ,përmes rrjetit social ,Instagram, Shawn zbuloi se ai dhe Camilla i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.”Por dashuria jonë për njëri-tjetrin si njerëz është më e fortë se kurrë. Ne e filluam lidhjen tonë si miqtë më të mirë dhe do të vazhdojmë të jemi miqtë më të mirë. Ne e vlerësojmë mbështetjen tuaj që nga fillimi dhe ecim përpara”, shkroi Mendes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu