• |
ide | kryesore

19-vjeçarja në Burrel dhunohet nga burri dhe vjehrri i saj

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda një familje në Burrel. Dy persona kanë rënë në prangat e policisë pasi kanë dhunuar një 19-vjeçare. Policia e Matit bën me dije se në pranga kanë rënë bashkëshorti dhe vjehrri i të resë të cilët akuzohen se kanë ushtruar dhunë fizike ndaj saj.


E reja ka marrë dëmtime të shumta në trup nga dhuna që iu ushtrua nga bashkëshorti i saj, 29-vjeçari Driland Ziba dhe vjehrri i saj Bestar Ziba.


 

4 Comments

  1. Ça njerëz janë meren me fëmijë!!!Po dhe këta prindër i martojnë të vogla dhe burra në diferencë në moshë!!!!

    1. o pasardhes i Xhengis Khanit, e flet akoma mongolishten? Apo pak cobance…?
      Te shkerdhefte Cecenia dhe Abkhazia fisin dhe delet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu