• |
ide | kryesore

Aksident në Durrës, makina përplas këmbësorin

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident rrugor është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Romanat të Durrësit, ku makina ka përplas një kalimtar. Sipas të dhënave nga policia e shtetit, mjeti me drejtues A. G., 46 vjeç, ka goditur një këmbësor i cili me mjet të rastit është dërguar në Urgjencën e Durrësit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikur për jetën.


Nuk dihet identiteti i të plagosurit, ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu