• |
ide | kryesore

Këngëtarja e njohur reagon ndaj aludimeve për një shtatzani

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Rihanna ka reaguar së fundmi ndaj lajmeve se është në pritje të ëmbël.


Aludimet se këngëtarja po pret fëmijën e saj të parë nisën pasi  u fotografua gjatë një eventi dhe i dukej barku i rrumbullakosur.Disa burime gjithashtu konfirmuan lajmin për mediat duke treguar se ajo u ka kërkuar punonjësve të mos konsumojnë duhan brenda mjedisit pasi  synon ta sjellë fëmijën e saj në një “ambient të shëndetshëm”.Mirëpo, Rihanna e ka mohuar këtë gjë pasi u pyet nga një ndjekës nëse mund të merrte pjesë në festën e ‘babyshower’.”A mund të vij te festa e bebit tënd? E vërtetë apo jo, fëmijët e tu do të jenë të bukur”, komentoi fansi.“Ti nuk ke ardhur as në 10 festat e mëparshme”- iu përgjigj ajo, duke lënë të kuptohet se nuk është shtatzënë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu