• |
ide | kryesore

Little Mix marrin vendimin e papritur pas 10 vitesh bashkë

-Instant, Paparazzi, Slider

Grupi ‘Little Mix’  ka ndarë së fundmi një lajm të trishtë për fansat.


Përmes një postimi në ‘Twitter , vajzat e grupit: Jade Thirlwall, Perrie Edwards dhe Leigh-Anne Pinnock, kanë treguar se do të bëjnë një pauzë pas  turneut ‘Confetti’ vitin e ardhshëm. “Duam t’ju njoftojmë të gjithëve se pas turneut Confetti në prill/maj të vitit të ardhshëm do të bëjmë një pushim nga Little Mix.Kanë qenë 10 vite të mrekullueshme, një aventurë e mrekullueshme pa ndalesë, dhe ne mendojmë se është koha e duhur për të marrë një pushim në mënyrë që të mund të rimbushim dhe të punojmë në disa projekte të tjera.Nuk mund t’ju falënderojmë sa duhet për dashurinë dhe mbështetjen tuaj të pafund që nga fillimi. Ju duam shumë të gjithëve.’Ne nuk po ndahemi ,Little Mix janë këtu për të qëndruar. Kemi plane për më shumë muzikë, turne dhe performanca në të ardhmen. Ne kemi krijuar kaq shumë kujtime të pabesueshme me ju të gjithë dhe mezi presim të bëjmë shumë të tjera.Ne jemi motra dhe do të kemi gjithmonë njëra-tjetrën dhe ju, fansat, në jetën tonë. Little Mix është përgjithmonë, shihemi në turne! Jade, Leigh-Anne dhe Perrie”, shkruhej në postim.


 

 

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.