• |
ide | kryesore

Moti i keq, reshjet e dendura të shiut sjellin përmbytje në rrugët e Shkodrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Shirat e dendurdhe era e fortë ka përfshirë vendin tonë prej disa ditësh duke sjellë kështu problematika. Për shkak të intensitetit të lartë të reshjeve, niveli i ujit është ngritur dhe ka sjellë disa problematika në qytetin e Shkodrës. Prania e reshjeve ka vështirësuar lëvizjen e qytetarëve dhe automjeteve në rrugë.


Kësisoj, rrugët janë transformuar në “lumenj”, ndërsa shiu nuk pritet të pushojë gjatë ditës së sotme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu