• |
ide | kryesore

Tristan Thomson një tjetër tradhti ndaj Khloe Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Ylli i basketbollit Tristan Thompson do të bëhet baba për herë të tretë pas fjalëve se ka pasur lidhje me një trajnere personale. Në dokumentet gjyqësore të siguruara nga DailyMail.com thuhet se nëna e foshnjës më të re të Thompson është Maralee Nichols, 31 vjeçe nga Houston, e cila që atëherë është zhvendosur në Los Angeles dhe tani po padit yllin e Sacramento Kings për mbështetjen e fëmijëve.
E parë në fotot ekskluzive të DailyMail.com, 31-vjeçarja shtatzënë, e përshkruar si ish-shoqe e Thompson-it, do të sjellë në jetë djalin e saj më 3 dhjetor.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu