• |
ide | kryesore

Zbulohet vendi ku Berisha do mbajë kuvendin e 11 dhjetorit

-Instant, Arkiva, Të fundit

Kuvendi Kombëtar i PD i mbledhur me votat e mbi 1/4 së delegatëve që do të mbahet të shtunën e ardhshme në 11 dhjetor do të mbëhet në Stadiumin Arenka Kombëtare. Sipas organizatorëve që folën për Lapsi.al, ky ishte vetmi mjedis që mund të nxite shumësinë e mbi 8 mijë delegatëve. Mbledhja do të fillojë në mesditë dhe aty do të shpenzohet një kohë e madhe me verifikimin e delegatëve identifikimin dhe bërjen transparente të emrave të tyre, tha burimi.


Duket se loja e vërtetë politike nuk qëndron vetëm në vendimet që do të merren për ti hapur rrugë largimit të Lulzim Bashës, por mbi të gjitha për të krijuar në sytë e publikut se është krahu i foltores ai që kontrollon shumicën e partisë.


©Lapsi.al

13 Comments

 1. Qija robt ca gallate
  Tifozllik i papam do jet, mbush me malok tribuna, cecen e paskuqan karshi, lac e mamurras te 20cet
  E car gallate do shofim me kta primitiva shpellar ?

  1. Per Nardin e ores 17:31:Maloket te kane shkerdhyer te tere fare e’fisin femerore prandaj i ke inat.Ashtu si dhe shkerdhata Edvin Paulina BilalRama,je rracist deri n’rrenje te pillit te sat’eme.Dhe n’fund shpellaret do te t’a shperthejne BITHEN se shpejti.

 2. Per Nardin e ores 17:31:Maloket te kane shkerdhyer te tere fare e’fisin femerore prandaj i ke inat.Ashtu si dhe shkerdhata Edvin Paulina BilalRama,je rracist deri n’rrenje te pillit te sat’eme.Dhe n’fund shpellaret do te t’a shperthejne BITHEN se shpejti.

 3. O nardo o te qifsha robt pse ngatrro politiken me trojet shqipetare o pidhmotre . O patronazhist rracqim o pederasti I lali ndraghetes,o hajdut partie ,,mos e vrit menjen e qesh mir kush qesh i funit , nqs do rreshkasi sala pas tij e ke ti me gjith hajdutat me cizme qe jeni ju band e perdal , persekutus e spiuna . Pttuuu fare inferiore te qifshin maloket e italis se jugut , serbet dhe bangladeshasit motren . Malesoret , labet dhe ne te qifshim pragun .

 4. Hahahaaaa o Nardi te pershendes per komentin plot humor! Do mblidhen qente e zgjebosur dhe do na ndotin stadiumin.

  1. A je shqiptar ti or zvarranik i rishkerdhjerjes i ores 18:31..!?
   Robt i ke pak me t’i shkerdhy,ty te duhet ma shume or qenef ANTIVERIOR!!!

 5. Sa ishte vete ne pushtet stadiumi kombetar ishte si hale publike,ndersa tani do beje kuvendin ne stadiumin qe aq shume e perfolen para se te ndertohej,nuk ka kthim mbrapa,plehrat e kane vendin ne kazan o Sale…

 6. Stadiumi jepet vetem me pare se eshte bisnez. Kan pare kta cecent ta marrin per 2 ore?
  Halli tjeter esht se do e bejn zhul sic jan vet dhe ec e pastroje pastaj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu