• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ 1 viktimë dhe 3 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar të dhënat e fundit të COVID-19 atje.


Në njoftimin zyrtar, thuhet se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 3 persona të infektuar.


Nga ana tjetër, për fat të keq, nuk e kanë fituar betejën me virusin 1 qytetarë. Sa i përket të shëruarve ato janë 4.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu