• |
ide | kryesore

Dadoja rrëfen detaje për Angelina Jolie si nënë:Gjërat nuk janë ashtu siç duken

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi,dadoja që punonte për Angelina Jolie ka folur për marrëdhënien e aktores me fëmijët e saj.


Në një intervistë për ‘OK’, ajo u shpreh se gjërat janë krejtësisht ndryshe nga cfarë paraqiten në media. “Ajo është një nënë që mungon shpesh për shkak të problemeve të përditshme dhe karrierës dhe nuk arrin t’ju përkushtohet të gjithë fëmijëve dhe kjo është një recetë dënimi.Kam dëgjuar se ajo shpesh del natën dhe i lë fëmijët plotësisht vetëm pa u mbikëqyrur dhe përkujdesur nga një i moshuar dhe se i kishte lënë vetëm për më shumë se 10 orë gjatë natës duke bërë një film të ri.”, tregoi dadoja.Gjithashtu sipas saj,Angelina e sheh veten si një nënë moderne, dhe i trajton 6 fëmijët si të rritur.


 

Brad Pitt suffers a severe legal setback in the battle for custody of his  children - OI Canadian

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.