• |
ide | kryesore

Video/ Goli i parë në Serie A: Manaj ndëshkon Sassuolon e rifiton Spezian

-Instant, Sport, Video

Pas një nisje të vështirë të kampionatit italian, me fanellën e Spezias, pasi u transferua nga Barcelona, Rey Manaj po rifiton vendin e tij si titullar, falë disa përfaqësimeve pozitive radhazi që tani kanë sjellë më në fund edhe golin e parë në Serie A. Sulmuesi i kombëtares ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Sassuolos, duke realizuar golin e parë, duke ndjekur mirë aksionin dhe duke depozituar në rrjetë nga fare pranë krosimin nga e majta.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.