• |
ide | kryesore

Adele: Më mungon martesa sepse më bën të ndihem e sigurt

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, këngëtarja e njohur  Adele ka pranuar se i mungon martesa dhe se është sërish e hapur ndaj saj.


Në një intervistë për Sirius XM, ajo rrëfeu se martesa i jep një ndjesi sigurie.”Unë jam patjetër e hapur për martesë përsëri. Ndjenja që kisha kur isha e martuar ishte ndjenja më e sigurt që kam pasur ndonjëherë në jetën time.Fatkeqësisht e para nuk funksionoi, por më mungon të jem e martuar”, u shpreh këngëtarja. Adele aktualisht është në një lidhje me agjentin sportiv Rich Paul.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu