• |
ide | kryesore

Kosovë/ 4 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit dhe asnjë viktimë

-Instant, Lajme, Të fundit

Asnjë viktimë nga COVID nuk është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.


Nga 1.817 testime, 4 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.


Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Sot janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.836.

Në total numri i rasteve aktive është 318.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu