• |
ide | kryesore

Princi William rikujton momentin e sikletshëm me Taylor Swift: Më dridheshin këmbët

-Instant, Paparazzi, Slider

Princ William ka rikujtuar së fundmi ditën kur këndoi me këngëtarët Taylor Swift dhe Jon Bon Jovi.

Në një intervistë, William tregoi se është ndjerë i “hipnotizuar” dhe ishte Taylor ajo që e nxiti të ngjiteshin në skenë “Pasi Jon [Bon Jovi] bën këngën e tij të parë, ka një pauzë dhe ajo kthehet nga unë. Ajo më vendos dorën në krahun tim, më shikon në sy dhe më thotë, ‘Hajde, William. Le të shkojmë të këndojmë.Sinqerisht, nëse Taylor të shikon, të merr për dore dhe të thotë “Eja me mua” … Epo, u ngrita si një qenush dhe mendova “Po, OK, duket një ide e mrekullueshme, do të të ndjek. Ndihesha si një mjellmë, duke u përpjekur të mbaja qetësinë, por  këmbët më dridheshin”, u shpreh Princi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu