• |
ide | kryesore

Sipas mediave britanike Dua Lipa dhe Anwar Hadid drejt ndarjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat britanike i kanë kushtuar këtë të diel një artikull lidhjes së dashurisë së këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe të dashurit të saj Anwar Hadid.


Sipas tabloidit “The Sun” çifti, tashmë i famshëm duket se është në krizë dhe kjo ka ardhur si pasojë e karrierës, e cila po i mban larg njëri-tjetrit.


26-vjeçarja Dua dhe modeli 22-vjeçar nuk janë takuar prej më shumë se 6 javësh dhe raportohet të kenë diskutuar për të marrë kohë për të vendosur për të ardhmen e tyre.

Dua është duke regjistruar albumin e saj të ri në Londër e Los Angeles, ndërkohë që Anwar po qëndron në Nju Jork i vetëm bashkë me qenin e tyre.

Një burim pranë çiftit tregon se ata e kanë diskutuar idenë për t’i “vënë frenat” romancës së tyre muajin e kaluar, pasi udhëtimet e shumta dhe distanca po rezulton e vështirë.

Vëllai i vogël i supermodeleve Gigi dhe Bella, madje shkroi në Instagram një mesazh të koduar, ku falënderonte të afërmit që e drejtonin në hapat e tij për të qenë i lumtur me veten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu