• |
ide | kryesore

Surpriza e Pink për fansen me sëmundjen e rëndë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Pink ka realizuar së fundmi ëndrrën e një fanseje të saj e cila ishte e sëmurë me kancer.


Pink zhvilloi me fansen e quajtur Diane Berberian një telefonatë tridhjetë minutëshe në Zoom duke e ndihmuar atë të realizonte një nga qëllimet e  mbetura në listën e saj të dëshirave.Berberian postoi një pjesë nga biseda në Facebook dhe ndau vlerësimin e saj për të gjithë ata që ndihmuan në realizimin e kësaj ëndrre.”Faleminderit të gjithëve që provuan dhe e bën të mundur kontaktin… Ëndrra jonë u bë realitet!”, shkruhej në postim.Ajo ka folur më herët për admirimin e saj për këngëtaren, duke thënë se ajo është një grua që kërkon të vërtetën e saj.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.