• |
ide | kryesore

Yjet e “Vanderpump Rules” i japin fund fejesës

-Instant, Paparazzi, Slider

Raquel Leviss dhe James Kennedy kanë anuluar fejesën e tyre.


 Yjet e “Vanderpump Rules” e bënë njoftimin përmes një postimi në Instagramit të dielën me një deklaratë të përbashkët dhe ‘selfie’ që duket se është bërë në skenën e ribashkimit të serialit. “Pas këtyre 5 viteve të mrekullueshme që patëm së bashku, vendosëm se kishim dy synime të ndryshme dhe morëm vendimin për të anuluar fejesën,” shpjeguan Leviss, 26 vjeç dhe Kennedy, 29 vjeç.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu