• |
ide | kryesore

Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 16-vjeçare është denoncuar e humbur nga nëna e saj, e cila ka deklaruar se vajza i është larguar nga banesa dhe nuk i është kthyer më.


Në njoftimin për mediat, forcat e policisë po punojnë për gjetjen e vajzës së mitur. “Më datë 04.12.2021, shtetasja A. R., 32 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa e saj, vajza e mitur, shtetasja B. Xh., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë së Tiranës.


Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu