• |
ide | kryesore

‘La Casa De Papel’, seriali më i njohur në Netflix

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se seriali “La Casa de Papel” është shfaqja më e njohur në Netflix.


Sipas sistemit të renditjes publike të shërbimit të transmetimit, pas ‘La Casa de Papel’ është shfaqja fantastiko-shkencore “Lost in Space”, e cila pati premierën e sezonit të tretë dhe të fundit më 1 dhjetor. Në vendin e tretë është “True Story”, një miniserial i ri dramatik me Kevin Hart dhe Wesley Snipes. Në vendin e katërt, “The Queen of Flow”,  “Selling Sunset” në vendin e gjashtë, “Cowboy Bebop” e parafundit, ndërsa lista mbyllet me “Maid”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu