• |
ide | kryesore

Pas 7 muajsh, aktorët e njohur i japin fund fejesës

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët e njohur për rolin e tyre në ‘Vanderpump Rules’ , James Kennedy dhe Raquel Leviss, kanë zbuluar së fundmi se i kanë dhënë fund fejesës.

Dyshja ndau lajmin me fansat përmes një deklarate në rrjetin e tyre social, Instagram.“Pas këtyre 5 viteve të mrekullueshme që patëm së bashku, vendosëm se kishim synime të ndryshme dhe vendosëm ta anulojmë fejesën.Ne e duam shumë njëri-tjetrin, por nuk jemi më të dashuruar. Ne nuk duam asgjë përveç më të mirës për njëri-tjetrin, kështu që ju lutemi mbani çdo mendim pozitiv. Shumë dashuri”, shkrujtën ata në foton e publikuar së bashku.Ish-çifti është përballur me probleme në të kaluarën, me Kennedy-n që po luftonte hapur me varësinë në reality show.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu